ADH987R701G32
| Manufacturer Part Number | ADH987R701G32 |
|---|---|
| Manufacturer | Analog Devices Inc. |
| Detailed Description | IC CLK BUF 1:9 4.5GHZ 32FLATPACK |
| Package | 32-FlatPack |
| In Stock | 6389 pcs |
| Data sheet | ADH987S |
Reference Price (In US Dollars)
Delivery Time
Components-House.com is a Reliable Stocking Distributor of Electronic Parts. We specialize in all Analog Devices Inc. series electronic components. We have 6389 pieces of Analog Devices Inc. ADH987R701G32 in stock available now. Request a quote from electronics components distributor at Components-House.com, our sales team will contact you within 24 hours.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
Specifications
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Type | Fanout Buffer (Distribution) |
| Supplier Device Package | 32-FlatPack |
| Series | - |
| Ratio - Input:Output | 1:9 |
| Package / Case | 32-QFP |
| Package | Tray |
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Output | LVPECL |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Number of Circuits | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Input | LVPECL |
| Frequency - Max | 4.5 GHz |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
Recommended Products
-
ADHE002520122R2MQ1

INDUCTOR POWERChilisin Electronics -
ADH40024

PWR XFMR LAMINATED 6.0VA THZettler Magnetics -
ADHESIVE REMOVER

3M ADHESIVE REMOVER, MINI CYLIND3M -
ADHR-03V-S

CONN RCPT HSG 3POS 1.30MMJST Sales America Inc. -
ADH40028

PWR XFMR LAMINATED 6.0VA THZettler Magnetics -
ADHE00252012R47MQ1

INDUCTOR POWERChilisin Electronics -
ADH40016

PWR XFMR LAMINATED 6.0VA THZettler Magnetics -
ADHE00252012R33MQ1

INDUCTOR POWERChilisin Electronics -
ADHR-03V-H

CONN RCPT HSG 3POS 1.30MMJST Sales America Inc. -
ADH700-48S50

DC DC CONVERTER 50V 700WAstec America (Artesyn Embedded Technologies) -
ADHESIVE REMOVER 18.5 OZ AEROSOL

3M CITRUS BASED ADHESIVE REMOVER3M -
ADH700-48S28

DC DC CONVERTER 28V 700WAstec America (Artesyn Embedded Technologies) -
ADHE002520121R0MQ1

INDUCTOR POWERChilisin Electronics -
ADHE00252012R68MQ1

INDUCTOR POWERChilisin Electronics -
ADHE002520121R5MQ1

INDUCTOR POWERChilisin Electronics -
ADH700-48S50-6L

DC DC CONVERTER 50V 700WArtesyn Embedded Power -
ADH670

SCOTCH ULTRA STRENGTH ADHESIVE A3M -
ADH700-48S28-6L

DC DC CONVERTER 28V 700WArtesyn Embedded Power -
ADH669

SCOTCH HIGH PERFORMANCE REPAIR G3M -
ADH987L701G32

IC CLK BUF 1:9 4.5GHZ 32FLATPACKAnalog Devices Inc.