ADN2815ACPZ
| Manufacturer Part Number | ADN2815ACPZ |
|---|---|
| Manufacturer | Analog Devices Inc. |
| Detailed Description | IC CLK DATA REC SDH 1.25GHZ |
| Package | 32-LFCSP-WQ (5x5) |
| In Stock | 4020 pcs |
| Data sheet | Multiple Changes 17/Oct/2013ADN2815 |
Reference Price (In US Dollars)
Delivery Time
Components-House.com is a Reliable Stocking Distributor of Electronic Parts. We specialize in all Analog Devices Inc. series electronic components. We have 4020 pieces of Analog Devices Inc. ADN2815ACPZ in stock available now. Request a quote from electronics components distributor at Components-House.com, our sales team will contact you within 24 hours.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
Specifications
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Supplier Device Package | 32-LFCSP-WQ (5x5) |
| Series | - |
| Ratio - Input:Output | 1:2 |
| Package / Case | 32-WFQFN Exposed Pad, CSP |
| Package | Tray |
| PLL | Yes |
| Output | LVDS |
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Main Purpose | SONET/SDH |
| Input | CML |
| Frequency - Max | 1.25GHz |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Base Product Number | ADN2815 |
Recommended Products
-
ADN2812ACPZ-RL

IC CLOCK/DATA RECOVERY 32LFCSPAnalog Devices Inc. -
ADN2818ACPZ

IC CLOCK/DATA RECOVERY 32-LFCSPAnalog Devices Inc. -
ADN2812ACPZ-RL7

IC CLOCK/DATA RECOVERY 32LFCSPAnalog Devices Inc. -
ADN2819ACP-CML

IC RECOVER CLOCK/DATA 48-LFCSPAnalog Devices Inc. -
ADN2815ACPZ-500RL7

IC CLK DATA REC SDH 1.25GHZAnalog Devices Inc. -
ADN2813ACPZ

IC CLK DATA REC SDH 1.25GHZAnalog Devices Inc. -
ADN2814ACPZ-500RL7

IC CLK/DATA REC 675MBPS 32-LFCSPAnalog Devices Inc. -
ADN2817ACPZ

IC CLOCK/DATA RECOVERY 32-LFCSPAnalog Devices Inc. -
ADN2816ACPZ-RL7

IC CLK/DATA REC 675MBPS 32-LFCSPAnalog Devices Inc. -
ADN2816ACPZ-500RL7

IC CLK/DATA REC 675MBPS 32-LFCSPAnalog Devices Inc. -
ADN2814ACPZ-RL7

IC CLK/DATA REC 675MBPS 32-LFCSPAnalog Devices Inc. -
ADN2812ACPZ

IC CLOCK/DATA RECOVERY 32LFCSPAnalog Devices Inc. -
ADN2813ACPZ-500RL7

IC CLK DATA REC SDH 1.25GHZAnalog Devices Inc. -
ADN2814ACPZ

IC CLOCK/DATA RECOVERY 32LFCSPAnalog Devices Inc. -
ADN2813ACPZ-RL7

IC CLK DATA REC SDH 1.25GHZAnalog Devices Inc. -
ADN2812ACP

IC CLK/DATA RECOVR W/AMP 32LFCSPAnalog Devices Inc. -
ADN2817ACPZ-RL7

IC CLOCK/DATA RECOVERY 32-LFCSPAnalog Devices Inc. -
ADN2816ACPZ

IC CLK/DATA REC 675MBPS 32-LFCSPAnalog Devices Inc. -
ADN2815ACPZ-RL7

IC CLK DATA REC SDH 1.25GHZAnalog Devices Inc. -
ADN2818ACPZ-RL7

IC CLOCK/DATA RECOVERY 32-LFCSPAnalog Devices Inc.
