MC100LVE210FNR2G
| Manufacturer Part Number | MC100LVE210FNR2G |
|---|---|
| Manufacturer | onsemi |
| Detailed Description | IC CLK BUF 1:4/1:5 700MHZ 28PLCC |
| Package | 28-PLCC (11.51x11.51) |
| In Stock | 5810 pcs |
| Data sheet | Cylindrical Battery Holders2.73KHzonsemi REACHonsemi RoHS |
Reference Price (In US Dollars)
Delivery Time
Components-House.com is a Reliable Stocking Distributor of Electronic Parts. We specialize in all onsemi series electronic components. We have 5810 pieces of onsemi MC100LVE210FNR2G in stock available now. Request a quote from electronics components distributor at Components-House.com, our sales team will contact you within 24 hours.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
Specifications
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.8V |
| Type | Fanout Buffer (Distribution) |
| Supplier Device Package | 28-PLCC (11.51x11.51) |
| Series | 100LVE |
| Ratio - Input:Output | 1:4, 1:5 |
| Package / Case | 28-LCC (J-Lead) |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Output | ECL, PECL |
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits | 2 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Input | ECL, PECL |
| Frequency - Max | 700 MHz |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Base Product Number | MC100LV |
Recommended Products
-
MC100LVE310FNR2

IC CLK BUFFER 2:8 1GHZ 28PLCConsemi -
MC100LVE222FAR2G

IC CLK BUFFER 2:15 1.5GHZ 52LQFPonsemi -
MC100LVE164FA

IC MUX 16:1 3.3V ECL 32-LQFPonsemi -
MC100LVE310FNG

IC CLK BUFFER 2:8 1GHZ 28PLCConsemi -
MC100LVE222FAG

IC CLK BUFFER 2:15 1.5GHZ 52LQFPonsemi -
MC100LVE222FA

IC CLK BUFF DVDR MUX 2:15 52LQFPonsemi -
MC100LVEL01D

IC GATE OR/NOR ECL 4INPUT 8SOIConsemi -
MC100LVE210FN

IC CLK BUF 1:4/1:5 700MHZ 28PLCConsemi -
MC100LVE164FAG

IC MULTIPLEXER 1 X 16:1 32LQFPonsemi -
MC100LVE222FAR2

IC CLK BUFF DVDR MUX 2:15 52LQFPonsemi -
MC100LVE111FNR2G

IC CLK BUFFER 1:9 1.5GHZ 28PLCConsemi -
MC100LVE222FAR2G

IC CLK BUFFER 2:15 1.5GHZ 52LQFPFairchild Semiconductor -
MC100LVE111FNG

IC CLK BUFFER 1:9 1.5GHZ 28PLCConsemi -
MC100LVE210FNG

IC CLK BUF 1:4/1:5 700MHZ 28PLCConsemi -
MC100LVE210FNR2

IC CLK BUF 1:4/1:5 700MHZ 28PLCConsemi -
MC100LVE310FN

IC CLK BUFFER 2:8 1GHZ 28PLCConsemi -
MC100LVE111FNR2

IC CLK BUFFER 1:9 1.5GHZ 28PLCConsemi -
MC100LVE164FAR2

IC MULTIPLEXER 1 X 16:1 32LQFPonsemi -
MC100LVE310FNR2G

IC CLK BUFFER 2:8 1GHZ 28PLCConsemi -
MC100LVE164FAR2G

IC MULTIPLEXER 1 X 16:1 32LQFPonsemi