NB3N15625MNTXG
| Manufacturer Part Number | NB3N15625MNTXG |
|---|---|
| Manufacturer | onsemi |
| Detailed Description | IC CLK GEN VCXO LVPECL 20QFN |
| Package | 20-QFN (4x4) |
| In Stock | 4885 pcs |
| Data sheet | NB3Nzzzzz_VCXO SeriesMultiple Devices 24/Jul/2015onsemi REACHonsemi RoHS |
Reference Price (In US Dollars)
Delivery Time
Components-House.com is a Reliable Stocking Distributor of Electronic Parts. We specialize in all onsemi series electronic components. We have 4885 pieces of onsemi NB3N15625MNTXG in stock available now. Request a quote from electronics components distributor at Components-House.com, our sales team will contact you within 24 hours.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
Specifications
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Voltage - Supply | 2.97V ~ 3.63V |
| Supplier Device Package | 20-QFN (4x4) |
| Series | PureEdge™ |
| Ratio - Input:Output | 1:1 |
| Package / Case | 20-VFQFN Exposed Pad |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| PLL | Yes |
| Output | LVPECL |
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Input | Crystal |
| Frequency - Max | 156.25MHz |
| Divider/Multiplier | No/Yes |
| Differential - Input:Output | No/Yes |
| Base Product Number | NB3N156 |
Recommended Products
-
NB3N200SDG

IC CLK BUFFER 1:1 200MHZ 8SOIConsemi -
NB3N1200KMNG

IC CLOCK ZDB FANOUT BUFFER 64QFNonsemi -
NB3N1200KMNGEVB

EVAL BOARD NB3N1200KMNGonsemi -
NB3N2302DG

IC FREQ MULTIPLIER ZDB 8SOIConsemi -
NB3N111KMNR4G

IC CLK BUFFER 1:10 400MHZ 32QFNonsemi -
NB3N15552MNG

IC CLK GEN VCXO LVPECL 20QFNonsemi -
NB3N111KMNG-SY

3.3V DIFFERENTIAL 1:10 FANOUT CLSanyo -
NB3N15625MNG

IC CLK GEN VCXO LVPECL 20QFNonsemi -
NB3N121KMNG

IC CLK BUFFER 1:21 400MHZ 52QFNonsemi -
NB3N1900KMNTXG

IC CLK BUFFER 3.3V 1:19 72QFNonsemi -
NB3N201SDR2G

IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SOIConsemi -
NB3N200SDR2G

IC CLK BUFFER 1:1 200MHZ 8SOIConsemi -
NB3N1900KMNTWG

IC CLK BUFFER 3.3V 1:19 72QFNonsemi -
NB3N121KMNR2G

IC CLK BUFFER 1:21 400MHZ 52QFNonsemi -
NB3N15552MNTXG

IC CLK GEN VCXO LVPECL 20QFNonsemi -
NB3N206SDG

IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SOIConsemi -
NB3N201SDG

IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SOIConsemi -
NB3N206SDR2G

IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SOIConsemi -
NB3N1900KMNG

IC CLK BUFFER 3.3V 1:19 72QFNonsemi -
NB3N1200KMNTXG

IC CLOCK ZDB FANOUT BUFFER 64QFNonsemi