NB4L7210MNG
| Manufacturer Part Number | NB4L7210MNG |
|---|---|
| Manufacturer | onsemi |
| Detailed Description | IC CLK BUFFER 2:10 2GHZ 52QFN |
| Package | 52-QFN (8x8) |
| In Stock | 4953 pcs |
| Data sheet | Mult Dev EOL 18/Oct/2018onsemi RoHS |
Reference Price (In US Dollars)
Delivery Time
Components-House.com is a Reliable Stocking Distributor of Electronic Parts. We specialize in all onsemi series electronic components. We have 4953 pieces of onsemi NB4L7210MNG in stock available now. Request a quote from electronics components distributor at Components-House.com, our sales team will contact you within 24 hours.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
Specifications
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Voltage - Supply | 2.375V ~ 3.6V |
| Type | Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer |
| Supplier Device Package | 52-QFN (8x8) |
| Series | - |
| Ratio - Input:Output | 2:10 |
| Package / Case | 52-VFQFN Exposed Pad |
| Package | Tray |
| Output | LVPECL |
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Input | CML, LVCMOS, LVDS, LVPECL, LVTTL |
| Frequency - Max | 2 GHz |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Base Product Number | NB4L721 |
Recommended Products
-
NB4N111KMNG

IC CLK BUFFER 1:10 400MHZ 32QFNonsemi -
NB4L858MFAR2G

IC CROSSPOINT SW 2 X 2:2 32LQFPonsemi -
NB4L858MFAG

IC CROSSPOINT SW 2 X 2:2 32LQFPonsemi -
NB4N11MDTR2G

IC TRANSLATOR UNIDIR 8TSSOPonsemi -
NB4L7210MNTXG

IC CLK BUFFER 2:10 2GHZ 52QFNonsemi -
NB4N1158DTR2G

IC CLK LINK REPLICATOR HDTVonsemi -
NB4N11MDTG

IC TRANSLATOR UNIDIR 8TSSOPonsemi -
NB4N11MDTEVB

BOARD EVAL FOR NB4N11MDonsemi -
NB4N1158DTG

IC CLK LINK REPLICATOR HDTVonsemi -
NB4L339MNR4G

IC CLK BUFFER 2:4 700MHZ 32QFNonsemi -
NB4L6254MNG

IC CLK BUF 1:6, 1:3 3GHZ 32QFNonsemi -
NB4L52MNG

IC FF D-TYPE SNGL 1BIT 16QFNonsemi -
NB4L16MMNR2G

IC TRANSLTR UNIDIRECTIONAL 16QFNonsemi -
NB4L6254FAG

IC CLK MULTI 1:6/1:3 3GHZ 32LQFPonsemi -
NB4L339MNGEVB

BOARD EVAL FOR NB4L339MNGonsemi -
NB4L52MNR2G

IC FF D-TYPE SNGL 1BIT 16QFNonsemi -
NB4L6254MNR4G

IC CLK BUF 1:6, 1:3 3GHZ 32QFNonsemi -
NB4N111KMNR4G

IC CLK BUFFER 1:10 400MHZ 32QFNonsemi -
NB4L6254FAR2G

IC CLK MULTI 1:6/1:3 3GHZ 32LQFPonsemi -
NB4L339MNG

IC CLK BUFFER 2:4 700MHZ 32QFNonsemi