ISL23448WFRZ-T7A
| Manufacturer Part Number | ISL23448WFRZ-T7A |
|---|---|
| Manufacturer | Intersil |
| Detailed Description | DIGIPOT, CMOS, PQCC20 |
| Package | 20-QFN (3x4) |
| In Stock | 47756 pcs |
| Data sheet |
Reference Price (In US Dollars)
| 123 |
|---|
| $0.913 |
Delivery Time
Components-House.com is a Reliable Stocking Distributor of Electronic Parts. We specialize in all Intersil series electronic components. We have 47756 pieces of Intersil ISL23448WFRZ-T7A in stock available now. Request a quote from electronics components distributor at Components-House.com, our sales team will contact you within 24 hours.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
Specifications
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Voltage - Supply | 1.2V ~ 5.5V, 1.7V ~ 5.5V |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient (Typ) | 125ppm/°C |
| Taper | Linear |
| Supplier Device Package | 20-QFN (3x4) |
| Series | XDCP™ |
| Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) | 580 |
| Resistance (Ohms) | 10k |
| Package / Case | 20-VFQFN Exposed Pad |
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Package | Bulk |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Number of Taps | 128 |
| Number of Circuits | 4 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Memory Type | Volatile |
| Interface | SPI |
| Features | Cascade Pin |
| Configuration | Potentiometer |
Recommended Products
-
ISL23448UFRZ-TK

IC DGTL POT 50KOHM 128TAP 20QFNRenesas Electronics America Inc -
ISL23448WFVZ-TK

IC DGT POT 10KOHM 128TAP 20TSSOPRenesas Electronics America Inc -
ISL23448UFVZ

IC DGT POT 50KOHM 128TAP 20TSSOPRenesas Electronics America Inc -
ISL23511UFB8Z

IC DGTL POT 50KOHM 32TAP 8SOICRenesas Electronics America Inc -
ISL23511UFB8Z-TK

IC DGTL POT 50KOHM 32TAP 8SOICRenesas Electronics America Inc -
ISL23448WFRZ-TK

IC DGTL POT 10KOHM 128TAP 20QFNRenesas Electronics America Inc -
ISL23448UFRZ-T7A

IC DGTL POT 50KOHM 128TAP 20QFNRenesas Electronics America Inc -
ISL23448WFVZ

IC DGT POT 10KOHM 128TAP 20TSSOPRenesas Electronics America Inc -
ISL23448UFRZ

IC DGTL POT 50KOHM 128TAP 20QFNRenesas Electronics America Inc -
ISL23448UFRZ-T7A

DIGIPOT, CMOS, PQCC20Intersil -
ISL23511WFB8Z

IC DGTL POT 10KOHM 32TAP 8SOICRenesas Electronics America Inc -
ISL23448WFRZ

IC DGTL POT 10KOHM 128TAP 20QFNRenesas Electronics America Inc -
ISL23448WFVZ-T7A

DIGIPOT, CMOSIntersil -
ISL23511UFRU10Z-TK

IC DGT POT 50KOHM 32TAP 10UTQFNRenesas Electronics America Inc -
ISL23448UFVZ-T7A

IC DGT POT 50KOHM 128TAP 20TSSOPRenesas Electronics America Inc -
ISL23448WFRZ-T7A

IC DGTL POT 10KOHM 128TAP 20QFNRenesas Electronics America Inc -
ISL23448UFVZ-TK

IC DGT POT 50KOHM 128TAP 20TSSOPRenesas Electronics America Inc -
ISL23448TFVZ-TK

IC DGT POT 100KOHM 128TP 20TSSOPRenesas Electronics America Inc -
ISL23448WFVZ-T7A

IC DGT POT 10KOHM 128TAP 20TSSOPRenesas Electronics America Inc -
ISL23448TFVZ-T7A

IC DGT POT 100KOHM 128TP 20TSSOPRenesas Electronics America Inc
