8N3DV85EC-0145CDI8
| Manufacturer Part Number | 8N3DV85EC-0145CDI8 |
|---|---|
| Manufacturer | Renesas Electronics America Inc |
| Detailed Description | IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC |
| Package | 6-CLCC (7x5) |
| In Stock | 6881 pcs |
| Data sheet | FemtoClock® NG Ordering GuideAll Dev Label Chg 1/Dec/2022 |
Reference Price (In US Dollars)
Delivery Time
Components-House.com is a Reliable Stocking Distributor of Electronic Parts. We specialize in all Renesas Electronics America Inc series electronic components. We have 6881 pieces of Renesas Electronics America Inc 8N3DV85EC-0145CDI8 in stock available now. Request a quote from electronics components distributor at Components-House.com, our sales team will contact you within 24 hours.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
Specifications
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Voltage - Supply | 3.135V ~ 3.465V |
| Type | VCXO |
| Supplier Device Package | 6-CLCC (7x5) |
| Series | FemtoClock® NG |
| Package / Case | 6-CLCC |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Frequency | 100MHz, 200MHz |
| Current - Supply | 130 mA |
| Count | - |
| Base Product Number | 8N3DV85 |
Recommended Products
-
8N3DV85EC-0146CDI8

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85EC-0144CDI

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85EC-0142CDI

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85EC-0147CDI8

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85EC-0143CDI8

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85EC-0148CDI

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85EC-0149CDI

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85EC-0149CDI8

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85EC-0147CDI

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85EC-0140CDI8

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85EC-0142CDI8

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85EC-0143CDI

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85EC-0148CDI8

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85EC-0150CDI8

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85EC-0146CDI

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85EC-0141CDI8

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85EC-0150CDI

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85EC-0141CDI

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85EC-0144CDI8

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3DV85EC-0145CDI

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc
