8N3Q001EG-1015CDI
| Manufacturer Part Number | 8N3Q001EG-1015CDI |
|---|---|
| Manufacturer | Renesas Electronics America Inc |
| Detailed Description | IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC |
| Package | 10-CLCC (7x5) |
| In Stock | 5704 pcs |
| Data sheet | FemtoClock® NG Ordering GuideCylindrical Battery Holders |
Reference Price (In US Dollars)
Delivery Time
Components-House.com is a Reliable Stocking Distributor of Electronic Parts. We specialize in all Renesas Electronics America Inc series electronic components. We have 5704 pieces of Renesas Electronics America Inc 8N3Q001EG-1015CDI in stock available now. Request a quote from electronics components distributor at Components-House.com, our sales team will contact you within 24 hours.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
Specifications
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Voltage - Supply | 3.135V ~ 3.465V |
| Type | Clock Oscillator |
| Supplier Device Package | 10-CLCC (7x5) |
| Series | FemtoClock® NG |
| Package / Case | 10-CLCC |
| Package | Tray |
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Frequency | 156.25MHz, 187.5MHz, 200MHz, 250MHz |
| Current - Supply | 140 mA |
| Count | - |
| Base Product Number | 8N3Q001 |
Recommended Products
-
8N3Q001EG-1014CDI

IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3Q001EG-0171CDI

IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3Q001EG-101LCDI

IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3Q001EG-1024CDI

IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3Q001EG-1018CDI8

IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3Q001EG-0170CDI8

IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3Q001EG-0172CDI

IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3Q001EG-0173CDI8

IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3Q001EG-0173CDI

IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3Q001EG-1018CDI

IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3Q001EG-1014CDI8

IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3Q001EG-0170CDI

IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3Q001EG-1020CDI

IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3Q001EG-1020CDI8

IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3Q001EG-1027CDI

IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3Q001EG-101LCDI8

IC OSC CLOCK QD FREQUENCY SMDRenesas Electronics America Inc -
8N3Q001EG-1024CDI8

IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3Q001EG-1015CDI8

IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3Q001EG-0171CDI8

IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3Q001EG-0172CDI8

IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCCRenesas Electronics America Inc
