8N3Q001LG-0127CDI
| Manufacturer Part Number | 8N3Q001LG-0127CDI |
|---|---|
| Manufacturer | Renesas Electronics America Inc |
| Detailed Description | IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC |
| Package | 10-CLCC (7x5) |
| In Stock | 4383 pcs |
| Data sheet | FemtoClock® NG Ordering GuideAll Dev Label Chg 1/Dec/2022 |
Reference Price (In US Dollars)
Delivery Time
Components-House.com is a Reliable Stocking Distributor of Electronic Parts. We specialize in all Renesas Electronics America Inc series electronic components. We have 4383 pieces of Renesas Electronics America Inc 8N3Q001LG-0127CDI in stock available now. Request a quote from electronics components distributor at Components-House.com, our sales team will contact you within 24 hours.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
Specifications
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Voltage - Supply | 2.375V ~ 2.625V |
| Type | Clock Oscillator |
| Supplier Device Package | 10-CLCC (7x5) |
| Series | FemtoClock® NG |
| Package / Case | 10-CLCC |
| Package | Tray |
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Frequency | 25MHz, 33.3333MHz, 50MHz, 125MHz |
| Current - Supply | 136 mA |
| Count | - |
| Base Product Number | 8N3Q001 |
Recommended Products
-
8N3Q001LG-0126CDI8

IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3Q001LG-0131CDI

IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3Q001LG-0124CDI

IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3Q001LG-0123CDI8

IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3Q001LG-0128CDI

IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3Q001LG-0128CDI8

IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3Q001LG-0130CDI

IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3Q001LG-0129CDI

IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3Q001LG-0125CDI

IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3Q001LG-0123CDI

IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3Q001LG-0129CDI8

IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3Q001LG-0125CDI8

IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3Q001LG-0131CDI8

IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3Q001LG-0132CDI

IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3Q001LG-0130CDI8

IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3Q001LG-0122CDI8

IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3Q001LG-0126CDI

IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3Q001LG-0124CDI8

IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3Q001LG-0122CDI

IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3Q001LG-0127CDI8

IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCCRenesas Electronics America Inc
