8N3SV76BC-0020CDI8
| Manufacturer Part Number | 8N3SV76BC-0020CDI8 |
|---|---|
| Manufacturer | Renesas Electronics America Inc |
| Detailed Description | IC OSC VCXO 106.25MHZ 6-CLCC |
| Package | 6-CLCC (7x5) |
| In Stock | 6843 pcs |
| Data sheet | FemtoClock® NG Ordering GuideIDT8N3SV76All Dev Label Chg 1/Dec/2022 |
Reference Price (In US Dollars)
Delivery Time
Components-House.com is a Reliable Stocking Distributor of Electronic Parts. We specialize in all Renesas Electronics America Inc series electronic components. We have 6843 pieces of Renesas Electronics America Inc 8N3SV76BC-0020CDI8 in stock available now. Request a quote from electronics components distributor at Components-House.com, our sales team will contact you within 24 hours.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
Specifications
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Voltage - Supply | 2.375V ~ 2.625V |
| Type | VCXO |
| Supplier Device Package | 6-CLCC (7x5) |
| Series | FemtoClock® NG |
| Package / Case | 6-CLCC |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Frequency | 106.25MHz |
| Current - Supply | 120 mA |
| Count | - |
| Base Product Number | 8N3SV76 |
Recommended Products
-
8N3SV76BC-0018CDI8

IC OSC VCXO 212.5MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76BC-0017CDI

IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76BC-0019CDI

IC OSC VCXO 155.52MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76BC-0025CDI8

IC OSC VCXO 25MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76BC-0019CDI8

IC OSC VCXO 155.52MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76BC-0015CDI8

IC OSC VCXO 156.25MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76BC-0020CDI

IC OSC VCXO 106.25MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76BC-0016CDI8

IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76BC-0023CDI8

IC OSC VCXO 707.3527MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76BC-0022CDI8

IC OSC VCXO 176.8382MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76BC-0025CDI

IC OSC VCXO 25MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76BC-0022CDI

IC OSC VCXO 176.8382MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76BC-0017CDI8

IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76BC-0024CDI

IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76BC-0024CDI8

IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76BC-0018CDI

IC OSC VCXO 212.5MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76BC-0016CDI

IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76BC-0021CDI

IC OSC VCXO 164.3555MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76BC-0021CDI8

IC OSC VCXO 164.3555MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76BC-0023CDI

IC OSC VCXO 707.3527MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc
