8N4SV75AC-0002CDI
| Manufacturer Part Number | 8N4SV75AC-0002CDI |
|---|---|
| Manufacturer | Renesas Electronics America Inc |
| Detailed Description | IC OSC VCXO 1228.8MHZ 6-CLCC |
| Package | 6-CLCC (7x5) |
| In Stock | 6026 pcs |
| Data sheet | FemtoClock® NG Ordering GuideCylindrical Battery Holders |
Reference Price (In US Dollars)
Delivery Time
Components-House.com is a Reliable Stocking Distributor of Electronic Parts. We specialize in all Renesas Electronics America Inc series electronic components. We have 6026 pieces of Renesas Electronics America Inc 8N4SV75AC-0002CDI in stock available now. Request a quote from electronics components distributor at Components-House.com, our sales team will contact you within 24 hours.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
Specifications
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Voltage - Supply | 3.135V ~ 3.465V |
| Type | VCXO |
| Supplier Device Package | 6-CLCC (7x5) |
| Series | FemtoClock® NG |
| Package / Case | 6-CLCC |
| Package | Tray |
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Frequency | 1228.8MHz |
| Current - Supply | 140 mA |
| Count | - |
| Base Product Number | 8N4SV75 |
Recommended Products
-
8N4SV75AC-0006CDI8

IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV01EG-0053CDI

IC OSC VCXO 160MHZ 10CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75AC-0007CDI

IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75AC-0004CDI

IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75AC-0001CDI8

IC OSC VCXO 125MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4S273LC-1054CDI

IC OSC CLOCK 25MHZ 6CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75AC-0003CDI

IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75AC-0003CDI8

IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75AC-0005CDI

IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4S273KC-1054CDI

IC OSC CLOCK 25MHZ 6CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4S273FC-1054CDI

IC OSC CLOCK 25MHZ 6CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV01EG-0053CDI8

IC OSC VCXO 160MHZ 10CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4S273KC-1054CDI8

IC OSC CLOCK 25MHZ 6CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75AC-0006CDI

IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75AC-0005CDI8

IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4S273LC-1054CDI8

IC OSC CLOCK 25MHZ 6CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75AC-0004CDI8

IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4S273FC-1054CDI8

IC OSC CLOCK 25MHZ 6CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75AC-0002CDI8

IC OSC VCXO 1228.8MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75AC-0001CDI

IC OSC VCXO 125MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc
