8N4SV75EC-0139CDI
| Manufacturer Part Number | 8N4SV75EC-0139CDI |
|---|---|
| Manufacturer | Renesas Electronics America Inc |
| Detailed Description | IC OSC VCXO 170MHZ 6-CLCC |
| Package | 6-CLCC (7x5) |
| In Stock | 6487 pcs |
| Data sheet | FemtoClock® NG Ordering GuideAll Dev Label Chg 1/Dec/2022 |
Reference Price (In US Dollars)
Delivery Time
Components-House.com is a Reliable Stocking Distributor of Electronic Parts. We specialize in all Renesas Electronics America Inc series electronic components. We have 6487 pieces of Renesas Electronics America Inc 8N4SV75EC-0139CDI in stock available now. Request a quote from electronics components distributor at Components-House.com, our sales team will contact you within 24 hours.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
Specifications
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Voltage - Supply | 3.135V ~ 3.465V |
| Type | VCXO |
| Supplier Device Package | 6-CLCC (7x5) |
| Series | FemtoClock® NG |
| Package / Case | 6-CLCC |
| Package | Tray |
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Frequency | 170MHz |
| Current - Supply | 140 mA |
| Count | - |
| Base Product Number | 8N4SV75 |
Recommended Products
-
8N4SV75EC-0140CDI

IC OSC VCXO 133.333333MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75EC-0144CDI

IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75EC-0135CDI8

IC OSC VCXO 25MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75EC-0142CDI

IC OSC VCXO 120MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75EC-0140CDI8

IC OSC VCXO 133.333333MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75EC-0134CDI8

IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75EC-0143CDI

IC OSC VCXO 81MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75EC-0135CDI

IC OSC VCXO 25MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75EC-0137CDI

IC OSC VCXO 155.52MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75EC-0136CDI

IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75EC-0139CDI8

IC OSC VCXO 170MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75EC-0138CDI

IC OSC VCXO 148.5MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75EC-0138CDI8

IC OSC VCXO 148.5MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75EC-0137CDI8

IC OSC VCXO 155.52MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75EC-0134CDI

IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75EC-0142CDI8

IC OSC VCXO 120MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75EC-0141CDI

IC OSC VCXO 156.25MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75EC-0136CDI8

IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75EC-0141CDI8

IC OSC VCXO 156.25MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75EC-0143CDI8

IC OSC VCXO 81MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc
