8N4SV75KC-0155CDI
| Manufacturer Part Number | 8N4SV75KC-0155CDI |
|---|---|
| Manufacturer | Renesas Electronics America Inc |
| Detailed Description | IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC |
| Package | 6-CLCC (7x5) |
| In Stock | 3881 pcs |
| Data sheet | FemtoClock® NG Ordering GuideCylindrical Battery Holders |
Reference Price (In US Dollars)
Delivery Time
Components-House.com is a Reliable Stocking Distributor of Electronic Parts. We specialize in all Renesas Electronics America Inc series electronic components. We have 3881 pieces of Renesas Electronics America Inc 8N4SV75KC-0155CDI in stock available now. Request a quote from electronics components distributor at Components-House.com, our sales team will contact you within 24 hours.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
Specifications
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Voltage - Supply | 3.135V ~ 3.465V |
| Type | VCXO |
| Supplier Device Package | 6-CLCC (7x5) |
| Series | FemtoClock® NG |
| Package / Case | 6-CLCC |
| Package | Tray |
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Frequency | 100MHz |
| Current - Supply | 140 mA |
| Count | - |
| Base Product Number | 8N4SV75 |
Recommended Products
-
8N4SV75KC-0160CDI

IC OSC VCXO 155.52MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0153CDI

IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0156CDI

IC OSC VCXO 121.109MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0152CDI8

IC OSC VCXO 328.125MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0151CDI8

IC OSC VCXO 150MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0152CDI

IC OSC VCXO 328.125MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0150CDI

IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0153CDI8

IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0155CDI8

IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0154CDI

IC OSC VCXO 50MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0154CDI8

IC OSC VCXO 50MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0158CDI8

IC OSC VCXO 166.62875MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0159CDI8

IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0158CDI

IC OSC VCXO 166.62875MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0157CDI8

IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0150CDI8

IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0159CDI

IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0156CDI8

IC OSC VCXO 121.109MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0157CDI

IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0151CDI

IC OSC VCXO 150MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc
