8N4SV75KC-0171CDI
| Manufacturer Part Number | 8N4SV75KC-0171CDI |
|---|---|
| Manufacturer | Renesas Electronics America Inc |
| Detailed Description | IC OSC VCXO 622.08MHZ 6CLCC |
| Package | 6-CLCC (7x5) |
| In Stock | 4009 pcs |
| Data sheet | FemtoClock® NG Ordering GuideCylindrical Battery Holders |
Reference Price (In US Dollars)
Delivery Time
Components-House.com is a Reliable Stocking Distributor of Electronic Parts. We specialize in all Renesas Electronics America Inc series electronic components. We have 4009 pieces of Renesas Electronics America Inc 8N4SV75KC-0171CDI in stock available now. Request a quote from electronics components distributor at Components-House.com, our sales team will contact you within 24 hours.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
Specifications
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Voltage - Supply | 3.135V ~ 3.465V |
| Type | VCXO |
| Supplier Device Package | 6-CLCC (7x5) |
| Series | FemtoClock® NG |
| Package / Case | 6-CLCC |
| Package | Tray |
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Frequency | 622.08MHz |
| Current - Supply | 140 mA |
| Count | - |
| Base Product Number | 8N4SV75 |
Recommended Products
-
8N4SV75KC-0174CDI

IC OSC VCXO 136MHZ 6CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0172CDI8

IC OSC VCXO 287.5MHZ 6CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0169CDI8

IC OSC VCXO 148.5MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0171CDI8

IC OSC VCXO 622.08MHZ 6CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0175CDI

IC OSC VCXO 100MHZ 6CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0167CDI

IC OSC VCXO 98MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0169CDI

IC OSC VCXO 148.5MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0166CDI8

IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0174CDI8

IC OSC VCXO 136MHZ 6CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0173CDI8

IC OSC VCXO 156.2523MHZ 6CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0172CDI

IC OSC VCXO 287.5MHZ 6CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0167CDI8

IC OSC VCXO 98MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0175CDI8

IC OSC VCXO 100MHZ 6CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0170CDI

IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0176CDI

IC OSC VCXO 345MHZ 6CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0168CDI

IC OSC VCXO 74.25MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0173CDI

IC OSC VCXO 156.2523MHZ 6CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0170CDI8

IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0168CDI8

IC OSC VCXO 74.25MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0166CDI

IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc
