8N4SV75LC-0111CDI8
| Manufacturer Part Number | 8N4SV75LC-0111CDI8 |
|---|---|
| Manufacturer | Renesas Electronics America Inc |
| Detailed Description | IC OSC VCXO 500MHZ 6-CLCC |
| Package | 6-CLCC (7x5) |
| In Stock | 6772 pcs |
| Data sheet | FemtoClock® NG Ordering GuideCylindrical Battery Holders |
Reference Price (In US Dollars)
Delivery Time
Components-House.com is a Reliable Stocking Distributor of Electronic Parts. We specialize in all Renesas Electronics America Inc series electronic components. We have 6772 pieces of Renesas Electronics America Inc 8N4SV75LC-0111CDI8 in stock available now. Request a quote from electronics components distributor at Components-House.com, our sales team will contact you within 24 hours.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
Specifications
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Voltage - Supply | 2.375V ~ 2.625V |
| Type | VCXO |
| Supplier Device Package | 6-CLCC (7x5) |
| Series | FemtoClock® NG |
| Package / Case | 6-CLCC |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Frequency | 500MHz |
| Current - Supply | 136 mA |
| Count | - |
| Base Product Number | 8N4SV75 |
Recommended Products
-
8N4SV75LC-0113CDI8

IC OSC VCXO 156.25MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75LC-0115CDI

IC OSC VCXO 175MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75LC-0115CDI8

IC OSC VCXO 175MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75LC-0106CDI8

IC OSC VCXO 125.009375MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75LC-0113CDI

IC OSC VCXO 156.25MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75LC-0112CDI8

IC OSC VCXO 156.25MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75LC-0116CDI

IC OSC VCXO 70.656MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75LC-0111CDI

IC OSC VCXO 500MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75LC-0107CDI8

IC OSC VCXO 187.5MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75LC-0114CDI8

IC OSC VCXO 300MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75LC-0114CDI

IC OSC VCXO 300MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75LC-0109CDI

IC OSC VCXO 156.25MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75LC-0110CDI8

IC OSC VCXO 25MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75LC-0112CDI

IC OSC VCXO 156.25MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75LC-0108CDI

IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75LC-0116CDI8

IC OSC VCXO 70.656MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75LC-0107CDI

IC OSC VCXO 187.5MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75LC-0109CDI8

IC OSC VCXO 156.25MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75LC-0110CDI

IC OSC VCXO 25MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75LC-0108CDI8

IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc
