8N4SV76KC-0066CDI8
| Manufacturer Part Number | 8N4SV76KC-0066CDI8 |
|---|---|
| Manufacturer | Renesas Electronics America Inc |
| Detailed Description | IC OSC VCXO 122.88MHZ 6-CLCC |
| Package | 6-CLCC (7x5) |
| In Stock | 6608 pcs |
| Data sheet | FemtoClock® NG Ordering GuideIDT8N4SV76 ~Cylindrical Battery Holders |
Reference Price (In US Dollars)
Delivery Time
Components-House.com is a Reliable Stocking Distributor of Electronic Parts. We specialize in all Renesas Electronics America Inc series electronic components. We have 6608 pieces of Renesas Electronics America Inc 8N4SV76KC-0066CDI8 in stock available now. Request a quote from electronics components distributor at Components-House.com, our sales team will contact you within 24 hours.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
Specifications
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Voltage - Supply | 3.135V ~ 3.465V |
| Type | VCXO |
| Supplier Device Package | 6-CLCC (7x5) |
| Series | FemtoClock® NG |
| Package / Case | 6-CLCC |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Frequency | 122.88MHz |
| Current - Supply | 140 mA |
| Count | - |
| Base Product Number | 8N4SV76 |
Recommended Products
-
8N4SV76KC-0065CDI

IC OSC VCXO 212.5MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV76KC-0069CDI

IC OSC VCXO 250MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV76KC-0062CDI8

IC OSC VCXO 150MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV76KC-0064CDI

IC OSC VCXO 106.25MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV76KC-0065CDI8

IC OSC VCXO 212.5MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV76KC-0067CDI

IC OSC VCXO 192MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV76KC-0061CDI8

IC OSC VCXO 693.483MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV76KC-0071CDI8

IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV76KC-0063CDI8

IC OSC VCXO 24MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV76KC-0067CDI8

IC OSC VCXO 192MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV76KC-0064CDI8

IC OSC VCXO 106.25MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV76KC-0069CDI8

IC OSC VCXO 250MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV76KC-0063CDI

IC OSC VCXO 24MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV76KC-0071CDI

IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV76KC-0070CDI

IC OSC VCXO 24.576MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV76KC-0068CDI

IC OSC VCXO 161.1328MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV76KC-0066CDI

IC OSC VCXO 122.88MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV76KC-0068CDI8

IC OSC VCXO 161.1328MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV76KC-0070CDI8

IC OSC VCXO 24.576MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV76KC-0062CDI

IC OSC VCXO 150MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc
