SI51210-B10328-GM
| Manufacturer Part Number | SI51210-B10328-GM |
|---|---|
| Manufacturer | Skyworks Solutions Inc. |
| Detailed Description | IC CLOCK GENERATOR 6TDFN |
| Package | 6-TDFN (1.2x1.4) |
| In Stock | 70246 pcs |
| Data sheet |
Reference Price (In US Dollars)
| 100 |
|---|
| $0.474 |
Delivery Time
Components-House.com is a Reliable Stocking Distributor of Electronic Parts. We specialize in all Skyworks Solutions Inc. series electronic components. We have 70246 pieces of Skyworks Solutions Inc. SI51210-B10328-GM in stock available now. Request a quote from electronics components distributor at Components-House.com, our sales team will contact you within 24 hours.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
Specifications
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Voltage - Supply | 2.25V ~ 2.75V, 2.97V ~ 3.63V |
| Type | Clock Generator |
| Supplier Device Package | 6-TDFN (1.2x1.4) |
| Series | - |
| Ratio - Input:Output | 1:2 |
| Package / Case | 6-WFDFN |
| Package | Strip |
| PLL | Yes |
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Output | LVCMOS |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Number of Circuits | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Input | Clock, Crystal |
| Frequency - Max | 170MHz |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Differential - Input:Output | No/No |
Recommended Products
-
SI51210-B11068-GM

IC CLOCK GENERATOR 6TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51210-B10950-GM

IC CLOCK GENERATOR 6TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51210-B09942-GMR

IC CLOCK GENERATOR 6TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51210-B09605-GMR

IC CLOCK GENERATOR 6TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51210-B09942-GM

IC CLOCK GENERATOR 6TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51210-B09851-GM

IC CLOCK GENERATOR 6TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51210-B10443-GM

IC CLOCK GENERATOR 6TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51210-B10950-GMR

IC CLOCK GENERATOR 6TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51210-B09943-GM

IC CLOCK GENERATOR 6TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51210-B09605-GM

IC CLOCK GENERATOR 6TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51210-B10561-GM

IC CLOCK GENERATOR 6TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51210-B10611-GMR

IC CLOCK GENERATOR 6TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51210-B10328-GMR

IC CLOCK GENERATOR 6TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51210-B09725-GMR

IC CLOCK GENERATOR 6TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51210-B09943-GMR

IC CLOCK GENERATOR 6TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51210-B10443-GMR

IC CLOCK GENERATOR 6TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51210-B10611-GM

IC CLOCK GENERATOR 6TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51210-B09851-GMR

IC CLOCK GENERATOR 6TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51210-B09725-GM

IC CLOCK GENERATOR 6TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51210-B10561-GMR

IC CLOCK GENERATOR 6TDFNSkyworks Solutions Inc.