SI51214-B13165-GMR
| Manufacturer Part Number | SI51214-B13165-GMR |
|---|---|
| Manufacturer | Skyworks Solutions Inc. |
| Detailed Description | IC CLOCK GENERATOR 6TDFN |
| Package | 6-TDFN (1.2x1.4) |
| In Stock | 153495 pcs |
| Data sheet |
Reference Price (In US Dollars)
| 3000 |
|---|
| $0.272 |
Delivery Time
Components-House.com is a Reliable Stocking Distributor of Electronic Parts. We specialize in all Skyworks Solutions Inc. series electronic components. We have 153495 pieces of Skyworks Solutions Inc. SI51214-B13165-GMR in stock available now. Request a quote from electronics components distributor at Components-House.com, our sales team will contact you within 24 hours.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
Specifications
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Voltage - Supply | 1.71V ~ 1.89V |
| Type | Clock Generator |
| Supplier Device Package | 6-TDFN (1.2x1.4) |
| Series | - |
| Ratio - Input:Output | 1:2 |
| Package / Case | 6-WFDFN |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| PLL | Yes |
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Output | LVCMOS |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Number of Circuits | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Input | Clock, Crystal |
| Frequency - Max | 133MHz |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Differential - Input:Output | No/No |
Recommended Products
-
SI51214-B13061-GMR

IC CLOCK GENERATOR 6TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51214-B13194-GMR

IC CLOCK GENERATOR 6TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51214-B13081-GM

IC CLOCK GENERATOR 6TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51214-B13165-GM

IC CLOCK GENERATOR 6TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51214-B13196-GMR

IC CLOCK GENERATOR 6TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51214-B13069-GMR

IC CLOCK GENERATOR 6TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51214-B13068-GMR

IC CLOCK GENERATOR 6TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51214-B13171-GMR

IC CLOCK GENERATOR 6TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51214-B13263-GM

IC CLOCK GENERATOR 6TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51214-B13062-GMR

IC CLOCK GENERATOR 6TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51214-B13081-GMR

IC CLOCK GENERATOR 6TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51214-B13062-GM

IC CLOCK GENERATOR 6TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51214-B13068-GM

IC CLOCK GENERATOR 6TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51214-B13195-GM

IC CLOCK GENERATOR 6TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51214-B13069-GM

IC CLOCK GENERATOR 6TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51214-B13196-GM

IC CLOCK GENERATOR 6TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51214-B13194-GM

IC CLOCK GENERATOR 6TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51214-B13195-GMR

IC CLOCK GENERATOR 6TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51214-B13263-GMR

IC CLOCK GENERATOR 6TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51214-B13171-GM

IC CLOCK GENERATOR 6TDFNSkyworks Solutions Inc.