SI5332AD14677-GM1
| Manufacturer Part Number | SI5332AD14677-GM1 |
|---|---|
| Manufacturer | Skyworks Solutions Inc. |
| Detailed Description | IC CLOCK GENERATOR 32QFN |
| Package | 32-QFN (5x5) |
| In Stock | 9312 pcs |
| Data sheet |
Reference Price (In US Dollars)
| 490 |
|---|
| $4.58 |
Delivery Time
Components-House.com is a Reliable Stocking Distributor of Electronic Parts. We specialize in all Skyworks Solutions Inc. series electronic components. We have 9312 pieces of Skyworks Solutions Inc. SI5332AD14677-GM1 in stock available now. Request a quote from electronics components distributor at Components-House.com, our sales team will contact you within 24 hours.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
Specifications
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Voltage - Supply | 1.71V ~ 3.63V |
| Type | Clock Generator |
| Supplier Device Package | 32-QFN (5x5) |
| Series | MultiSynth™ |
| Ratio - Input:Output | 2:6 |
| Package / Case | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Package | Tray |
| PLL | Yes |
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Output | HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Number of Circuits | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Input | Clock, Crystal, LVCMOS |
| Frequency - Max | 333.33MHz |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
Recommended Products
-
SI5332AD14955-AM1

IC CLOCK GENERATOR 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD14617-GM1R

IC CLOCK GENERATOR 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD14541-GM1R

IC CLOCK GENERATOR 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD14464-GM2

IC CLOCK GENERATOR 40QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD14626-GM2R

IC CLOCK GENERATOR 40QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD14626-GM2

IC CLOCK GENERATOR 40QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD14865-GM1

IC CLOCK GENERATOR 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD14445-GM2R

IC CLOCK GENERATOR 40QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD14677-GM1R

IC CLOCK GENERATOR 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD14857-GM2

IC CLOCK GENERATOR 40QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD14617-GM1

IC CLOCK GENERATOR 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD14464-GM2R

IC CLOCK GENERATOR 40QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD14445-GM2

IC CLOCK GENERATOR 40QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD14857-GM2R

IC CLOCK GENERATOR 40QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD14804-GM2R

IC CLOCK GENERATOR 40QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD14804-GM2

IC CLOCK GENERATOR 40QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD14541-GM1

IC CLOCK GENERATOR 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD14769-AM1R

IC CLOCK GENERATOR 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD14865-GM1R

IC CLOCK GENERATOR 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD14769-AM1

IC CLOCK GENERATOR 32QFNSkyworks Solutions Inc.
