SI5332DD08821-GM1R
| Manufacturer Part Number | SI5332DD08821-GM1R |
|---|---|
| Manufacturer | Skyworks Solutions Inc. |
| Detailed Description | IC CLOCK GENERATOR 32QFN |
| Package | 32-QFN (5x5) |
| In Stock | 11655 pcs |
| Data sheet | Si5332 DatasheetSi5332 Datasheet |
Reference Price (In US Dollars)
| 1000 |
|---|
| $3.691 |
Delivery Time
Components-House.com is a Reliable Stocking Distributor of Electronic Parts. We specialize in all Skyworks Solutions Inc. series electronic components. We have 11655 pieces of Skyworks Solutions Inc. SI5332DD08821-GM1R in stock available now. Request a quote from electronics components distributor at Components-House.com, our sales team will contact you within 24 hours.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
Specifications
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Voltage - Supply | 1.71V ~ 3.63V |
| Type | Clock Generator |
| Supplier Device Package | 32-QFN (5x5) |
| Series | MultiSynth™ |
| Ratio - Input:Output | 2:6 |
| Package / Case | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| PLL | Yes |
| Output | HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Number of Circuits | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Input | LVCMOS, Crystal |
| Frequency - Max | 333.33MHz |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Base Product Number | SI5332 |
Recommended Products
-
SI5332DD08824-GM1R

IC CLOCK GENERATOR 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332DD08825-GM1

IC CLOCK GENERATOR 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332DD08825-GM1R

IC CLOCK GENERATOR 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332DD08826-GM1R

IC CLOCK GENERATOR 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332DD08819-GM1

IC CLOCK GENERATOR 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332DD08807-GM1R

IC CLOCK GENERATOR 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332DD08822-GM1

IC CLOCK GENERATOR 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332DD08818-GM1R

IC CLOCK GENERATOR 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332DD08822-GM1R

IC CLOCK GENERATOR 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332DD08823-GM1

IC CLOCK GENERATOR 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332DD08818-GM1

IC CLOCK GENERATOR 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332DD08821-GM1

IC CLOCK GENERATOR 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332DD08820-GM1

IC CLOCK GENERATOR 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332DD08823-GM1R

IC CLOCK GENERATOR 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332DD08824-GM1

IC CLOCK GENERATOR 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332DD08819-GM1R

IC CLOCK GENERATOR 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332DD08808-GM1R

IC CLOCK GENERATOR 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332DD08820-GM1R

IC CLOCK GENERATOR 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332DD08808-GM1

IC CLOCK GENERATOR 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332DD08826-GM1

IC CLOCK GENERATOR 32QFNSkyworks Solutions Inc.
