SI5332FD14404-GM1R
| Manufacturer Part Number | SI5332FD14404-GM1R |
|---|---|
| Manufacturer | Skyworks Solutions Inc. |
| Detailed Description | IC CLOCK GENERATOR 32QFN |
| Package | 32-QFN (5x5) |
| In Stock | 8913 pcs |
| Data sheet |
Reference Price (In US Dollars)
| 1000 |
|---|
| $4.74 |
Delivery Time
Components-House.com is a Reliable Stocking Distributor of Electronic Parts. We specialize in all Skyworks Solutions Inc. series electronic components. We have 8913 pieces of Skyworks Solutions Inc. SI5332FD14404-GM1R in stock available now. Request a quote from electronics components distributor at Components-House.com, our sales team will contact you within 24 hours.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
Specifications
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Voltage - Supply | 1.71V ~ 3.63V |
| Type | Clock Generator |
| Supplier Device Package | 32-QFN (5x5) |
| Series | MultiSynth™ |
| Ratio - Input:Output | 2:6 |
| Package / Case | 32-TFQFN Exposed Pad |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| PLL | Yes |
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Output | HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Number of Circuits | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Input | Clock, Crystal, LVCMOS |
| Frequency - Max | 200MHz |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
Recommended Products
-
SI5332FD14158-GM1

IC CLOCK GENERATOR 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332FD14409-GM1R

IC CLOCK GENERATOR 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332FD14049-GM3R

IC CLOCK GENERATOR 48QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332FD14409-GM1

IC CLOCK GENERATOR 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332FD14452-GM2R

IC CLOCK GENERATOR 40QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332FD14310-GM2

IC CLOCK GENERATOR 40QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332FD14102-GM2

IC CLOCK GENERATOR 40QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332FD14688-GM1

IC CLOCK GENERATOR 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332FD14310-GM2R

IC CLOCK GENERATOR 40QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332FD14729-GM3R

IC CLOCK GENERATOR 48QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332FD14102-GM2R

IC CLOCK GENERATOR 40QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332FD14608-GM2

IC CLOCK GENERATOR 40QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332FD14688-GM1R

IC CLOCK GENERATOR 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332FD14199-GM1R

IC CLOCK GENERATOR 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332FD14199-GM1

IC CLOCK GENERATOR 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332FD14404-GM1

IC CLOCK GENERATOR 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332FD14158-GM1R

IC CLOCK GENERATOR 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332FD14729-GM3

IC CLOCK GENERATOR 48QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332FD14608-GM2R

IC CLOCK GENERATOR 40QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332FD14452-GM2

IC CLOCK GENERATOR 40QFNSkyworks Solutions Inc.
