SI5335B-B13626-GM
| Manufacturer Part Number | SI5335B-B13626-GM |
|---|---|
| Manufacturer | Skyworks Solutions Inc. |
| Detailed Description | IC CLOCK GENERATOR 24QFN |
| Package | 24-QFN (4x4) |
| In Stock | 14431 pcs |
| Data sheet | Si5335 |
Reference Price (In US Dollars)
| 490 |
|---|
| $2.492 |
Delivery Time
Components-House.com is a Reliable Stocking Distributor of Electronic Parts. We specialize in all Skyworks Solutions Inc. series electronic components. We have 14431 pieces of Skyworks Solutions Inc. SI5335B-B13626-GM in stock available now. Request a quote from electronics components distributor at Components-House.com, our sales team will contact you within 24 hours.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
Specifications
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Voltage - Supply | 1.71V ~ 1.98V, 2.25V ~ 2.75V, 2.97V ~ 3.63V |
| Type | Clock Generator |
| Supplier Device Package | 24-QFN (4x4) |
| Series | MultiSynth™ |
| Ratio - Input:Output | 1:4 |
| Package / Case | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Package | Tray |
| PLL | Yes with Bypass |
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Output | CML, HCSL, HSTL, LVCMOS, LVDS, LVPECL, SSTL |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Number of Circuits | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Input | CMOS, HSTL, SSTL, Clock, Crystal |
| Frequency - Max | 200MHz |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
Recommended Products
-
SI5335B-B13626-GMR

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B13611-GMR

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B13851-GMR

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B13844-GM

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B13581-GM

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B13580-GMR

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B13513-GM

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B13582-GMR

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B13580-GM

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B13844-GMR

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B13629-GM

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B13629-GMR

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B13851-GM

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B13581-GMR

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B13582-GM

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B13611-GM

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B13756-GM

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B13513-GMR

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B13939-GM

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B13756-GMR

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc.
