SI5345D-D10907-GMR
| Manufacturer Part Number | SI5345D-D10907-GMR |
|---|---|
| Manufacturer | Skyworks Solutions Inc. |
| Detailed Description | IC CLOCK MULTIPLIER 64QFN |
| Package | 64-QFN (9x9) |
| In Stock | 5899 pcs |
| Data sheet | Ref Man 17/Mar/2020Si8921, Si8922 |
Reference Price (In US Dollars)
| 1000 |
|---|
| $7.704 |
Delivery Time
Components-House.com is a Reliable Stocking Distributor of Electronic Parts. We specialize in all Skyworks Solutions Inc. series electronic components. We have 5899 pieces of Skyworks Solutions Inc. SI5345D-D10907-GMR in stock available now. Request a quote from electronics components distributor at Components-House.com, our sales team will contact you within 24 hours.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
Specifications
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Voltage - Supply | 1.71V ~ 1.89V, 3.14V ~ 3.47V |
| Type | Clock Multiplier, Jitter Attenuator |
| Supplier Device Package | 64-QFN (9x9) |
| Series | - |
| Ratio - Input:Output | 4:10 |
| Package / Case | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| PLL | Yes |
| Output | CML, HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Number of Circuits | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Input | CML, LVCMOS, LVDS, LVPECL, Crystal |
| Frequency - Max | 350MHz |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Base Product Number | SI5345 |
Recommended Products
-
SI5345D-D10907-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345D-D10845-GM

IC CLOCK GENERATOR 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345D-D11351-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345D-D10827-GMR

IC CLOCK GENERATOR 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345D-D11483-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345D-D11484-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345D-D10845-GMR

IC CLOCK GENERATOR 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345D-D11502-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345D-D10608-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATORSkyworks Solutions Inc. -
SI5345D-D10835-GMR

IC CLOCK GENERATOR 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345D-D11484-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345D-D10827-GM

IC CLOCK GENERATOR 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345D-D11351-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345D-D11483-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345D-D10608-GM

IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATORSkyworks Solutions Inc. -
SI5345D-D11100-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345D-D11100-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345D-D11502-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345D-D10835-GM

IC CLOCK GENERATOR 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345D-D10586-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATORSkyworks Solutions Inc.
