SI5383B-D13645-GM
| Manufacturer Part Number | SI5383B-D13645-GM |
|---|---|
| Manufacturer | Skyworks Solutions Inc. |
| Detailed Description | IC CLOCK SYNCHRONIZER 56QFN |
| Package | 56-QFN (8x8) |
| In Stock | 2558 pcs |
| Data sheet | SI5383, SI5384 Datasheet |
Reference Price (In US Dollars)
| 260 |
|---|
| $16.368 |
Delivery Time
Components-House.com is a Reliable Stocking Distributor of Electronic Parts. We specialize in all Skyworks Solutions Inc. series electronic components. We have 2558 pieces of Skyworks Solutions Inc. SI5383B-D13645-GM in stock available now. Request a quote from electronics components distributor at Components-House.com, our sales team will contact you within 24 hours.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
Specifications
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Voltage - Supply | 1.71V ~ 1.89V, 3.14V ~ 3.47V |
| Type | Clock Synchronizer |
| Supplier Device Package | 56-QFN (8x8) |
| Series | - |
| Ratio - Input:Output | 5:7 |
| Package / Case | 56-VFQFN Exposed Pad |
| Package | Tray |
| PLL | Yes |
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Output | CML, HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Number of Circuits | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Input | Clock, Crystal, LVCMOS |
| Frequency - Max | 350MHz |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
Recommended Products
-
SI5383B-D13692-GM

IC CLOCK SYNCHRONIZER 56QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5383B-D13169-GMR

IC CLOCK SYNCHRONIZER 56QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5383B-D13271-GMR

IC CLOCK SYNCHRONIZER 56QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5383B-D13650-GMR

IC CLOCK SYNCHRONIZER 56QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5383B-D13658-GM

IC CLOCK SYNCHRONIZER 56QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5383B-D13169-GM

IC CLOCK SYNCHRONIZER 56QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5383B-D13658-GMR

IC CLOCK SYNCHRONIZER 56QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5383B-D13427-GMR

IC CLOCK SYNCHRONIZER 56QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5383B-D13645-GMR

IC CLOCK SYNCHRONIZER 56QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5383B-D13427-GM

IC CLOCK SYNCHRONIZER 56QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5383B-D13510-GM

IC CLOCK SYNCHRONIZER 56QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5383B-D13271-GM

IC CLOCK SYNCHRONIZER 56QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5383B-D13677-GM

IC CLOCK SYNCHRONIZER 56QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5383B-D13757-GM

IC CLOCK SYNCHRONIZER 56QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5383B-D13510-GMR

IC CLOCK SYNCHRONIZER 56QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5383B-D13692-GMR

IC CLOCK SYNCHRONIZER 56QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5383B-D13408-GMR

IC CLOCK SYNCHRONIZER 56QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5383B-D13408-GM

IC CLOCK SYNCHRONIZER 56QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5383B-D13677-GMR

IC CLOCK SYNCHRONIZER 56QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5383B-D13650-GM

IC CLOCK SYNCHRONIZER 56QFNSkyworks Solutions Inc.
