SI5395A-A12343-GMR
| Manufacturer Part Number | SI5395A-A12343-GMR |
|---|---|
| Manufacturer | Skyworks Solutions Inc. |
| Detailed Description | IC CLOCK MULTIPLIER 64QFN |
| Package | 64-QFN (9x9) |
| In Stock | 3018 pcs |
| Data sheet | Si5395, Si5394, Si5392 |
Reference Price (In US Dollars)
| 1000 |
|---|
| $11.72 |
Delivery Time
Components-House.com is a Reliable Stocking Distributor of Electronic Parts. We specialize in all Skyworks Solutions Inc. series electronic components. We have 3018 pieces of Skyworks Solutions Inc. SI5395A-A12343-GMR in stock available now. Request a quote from electronics components distributor at Components-House.com, our sales team will contact you within 24 hours.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
Specifications
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Voltage - Supply | 1.71V ~ 1.89V, 3.14V ~ 3.47V |
| Type | Clock Multiplier, Jitter Attenuator |
| Supplier Device Package | 64-QFN (9x9) |
| Series | - |
| Ratio - Input:Output | 4:12 |
| Package / Case | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| PLL | Yes |
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Output | CML, HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Number of Circuits | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Input | LVCMOS, Crystal |
| Frequency - Max | 1.028GHz |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
Recommended Products
-
SI5395A-A13043-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395A-A12343-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395A-A12446-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395A-A13255-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395A-A13043-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395A-A11798-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395A-A11720-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395A-A11799-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395A-A12446-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395A-A11720-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395A-A12362-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395A-A12354-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395A-A11799-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395A-A12354-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395A-A13255-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395A-A12362-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395A-A11715-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395A-A12162-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395A-A11798-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395A-A12162-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc.
