SI5395B-A14565-GM
| Manufacturer Part Number | SI5395B-A14565-GM |
|---|---|
| Manufacturer | Skyworks Solutions Inc. |
| Detailed Description | IC CLOCK MULTIPLIER 64QFN |
| Package | 64-QFN (9x9) |
| In Stock | 4262 pcs |
| Data sheet |
Reference Price (In US Dollars)
| 260 |
|---|
| $11.073 |
Delivery Time
Components-House.com is a Reliable Stocking Distributor of Electronic Parts. We specialize in all Skyworks Solutions Inc. series electronic components. We have 4262 pieces of Skyworks Solutions Inc. SI5395B-A14565-GM in stock available now. Request a quote from electronics components distributor at Components-House.com, our sales team will contact you within 24 hours.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
Specifications
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Voltage - Supply | 1.71V ~ 1.89V, 3.14V ~ 3.47V |
| Type | Clock Multiplier, Jitter Attenuator |
| Supplier Device Package | 64-QFN (9x9) |
| Series | DSPLL® |
| Ratio - Input:Output | 4:12 |
| Package / Case | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Package | Tray |
| PLL | Yes |
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Output | CML, HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Number of Circuits | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Input | LVCMOS, Crystal |
| Frequency - Max | 350MHz |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
Recommended Products
-
SI5395B-A14329-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395B-A14623-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395B-A14564-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395B-A14269-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395B-A14712-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395B-A14612-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395B-A14329-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395B-A14612-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395B-A14564-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395B-A14330-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395B-A14605-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395B-A14290-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395B-A14565-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395B-A14605-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395B-A14606-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395B-A14269-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395B-A14606-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395B-A14623-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395B-A14290-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395B-A14330-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc.
