SI5396A-A13257-GM
| Manufacturer Part Number | SI5396A-A13257-GM |
|---|---|
| Manufacturer | Skyworks Solutions Inc. |
| Detailed Description | IC CLOCK MULTIPLIER 44QFN |
| Package | 44-QFN (7x7) |
| In Stock | 2604 pcs |
| Data sheet | Si5396, Si5397 |
Reference Price (In US Dollars)
| 260 |
|---|
| $14.227 |
Delivery Time
Components-House.com is a Reliable Stocking Distributor of Electronic Parts. We specialize in all Skyworks Solutions Inc. series electronic components. We have 2604 pieces of Skyworks Solutions Inc. SI5396A-A13257-GM in stock available now. Request a quote from electronics components distributor at Components-House.com, our sales team will contact you within 24 hours.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
Specifications
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Voltage - Supply | 1.71V ~ 1.89V, 3.14V ~ 3.47V |
| Type | Clock Multiplier, Jitter Attenuator |
| Supplier Device Package | 44-QFN (7x7) |
| Series | DSPLL® |
| Ratio - Input:Output | 4:4 |
| Package / Case | 44-VFQFN Exposed Pad |
| Package | Tray |
| PLL | Yes |
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Output | CML, HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Number of Circuits | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Input | LVCMOS, Crystal |
| Frequency - Max | 720MHz |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
Recommended Products
-
SI5395P-A14517-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395P-A14515-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5396A-A13687-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5396A-A-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5396A-A13687-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5396A-A13905-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395P-A14826-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395P-A14826-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395P-A14515-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395P-A14516-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5396A-A13933-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395P-A14516-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5396A-A13865-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5396A-A13990-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5396A-A-GMR

IC JITTER ATTENUATORSkyworks Solutions Inc. -
SI5396A-A13257-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5396A-A13933-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5395P-A14517-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5396A-A13905-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5396A-A13865-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 44QFNSkyworks Solutions Inc.
