CDCV857BDGGG4
| Manufacturer Part Number | CDCV857BDGGG4 |
|---|---|
| Manufacturer | N/A |
| Detailed Description | IC PLL CLOCK DRIVER 48TSSOP |
| Package | 48-TSSOP |
| In Stock | 5500 pcs |
| Data sheet | Cylindrical Battery HoldersCylindrical Battery Holders |
Reference Price (In US Dollars)
Delivery Time
Components-House.com is a Reliable Stocking Distributor of Electronic Parts. We specialize in all N/A series electronic components. We have 5500 pieces of N/A CDCV857BDGGG4 in stock available now. Request a quote from electronics components distributor at Components-House.com, our sales team will contact you within 24 hours.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
Specifications
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Voltage - Supply | 2.3V ~ 2.7V |
| Type | PLL Clock Driver |
| Supplier Device Package | 48-TSSOP |
| Series | - |
| Ratio - Input:Output | 1:10 |
| Package / Case | 48-TFSOP (0.240', 6.10mm Width) |
| Package | Tube |
| PLL | Yes with Bypass |
| Output | Clock |
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Operating Temperature | 0°C ~ 85°C |
| Number of Circuits | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Input | Clock |
| Frequency - Max | 200MHz |
| Divider/Multiplier | No/No |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Base Product Number | CDCV857 |
Recommended Products
-
CDCV855PWG4

IC PLL CLOCK DRIVER 28TSSOPN/A -
CDCV855PW

IC PLL CLOCK DRIVER 28TSSOPN/A -
CDCV857DGG

IC PLL CLOCK DRIVER 48TSSOPN/A -
CDCV857BDGGR

IC PLL CLOCK DRIVER 48TSSOPN/A -
CDCV857ADGGR

IC PLL CLOCK DRIVER 48TSSOPN/A -
CDCV857BGQLR

IC PLL CLOCK DRIVER 56BGAN/A -
CDCV857BDGGRG4

IC PLL CLOCK DRIVER 48TSSOPN/A -
CDCV857DGGR

IC PLL CLOCK DRIVER 48TSSOPN/A -
CDCV855PWR

IC PLL CLOCK DRIVER 28TSSOPN/A -
CDCV857ADGGRG4

IC PLL CLOCK DRIVER 48TSSOPN/A -
CDCV857BDGG

IC PLL CLOCK DRIVER 48TSSOPN/A -
CDCV855PWRG4

IC PLL CLOCK DRIVER 28TSSOPN/A -
CDCV857DGGG4

IC PLL CLOCK DRIVER 48TSSOPN/A -
CDCV857AGQLR

IC PLL CLOCK DRIVER 56BGAN/A -
CDCV857BIDGGR

IC PLL CLOCK DRIVER 48TSSOPN/A -
CDCV857BIDGGRG4

IC PLL CLOCK DRIVER 48TSSOPN/A -
CDCV857ADGG

IC PLL CLOCK DRIVER 48TSSOPN/A -
CDCV857BIDGG

IC PLL CLOCK DRIVER 48TSSOPN/A -
CDCV857BIDGGG4

IC PLL CLOCK DRIVER 48TSSOPN/A -
CDCV857ADGGG4

IC PLL CLOCK DRIVER 48TSSOPN/A