PI6C22405LE
| Manufacturer Part Number | PI6C22405LE |
|---|---|
| Manufacturer | Diodes Incorporated |
| Detailed Description | IC ZERO DELAY CLK BUFF 8TSSOP |
| Package | 8-TSSOP |
| In Stock | 6588 pcs |
| Data sheet | Cylindrical Battery HoldersCylindrical Battery HoldersCylindrical Battery Holders |
Reference Price (In US Dollars)
Delivery Time
Components-House.com is a Reliable Stocking Distributor of Electronic Parts. We specialize in all Diodes Incorporated series electronic components. We have 6588 pieces of Diodes Incorporated PI6C22405LE in stock available now. Request a quote from electronics components distributor at Components-House.com, our sales team will contact you within 24 hours.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
Specifications
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Voltage - Supply | 2.375V ~ 3.6V |
| Supplier Device Package | 8-TSSOP |
| Series | - |
| Ratio - Input:Output | 1:5 |
| Package / Case | 8-TSSOP (0.173', 4.40mm Width) |
| Package | Tube |
| PLL | Yes |
| Output | TTL |
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Number of Circuits | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Input | TTL |
| Frequency - Max | 220MHz |
| Divider/Multiplier | No/No |
| Differential - Input:Output | No/No |
| Base Product Number | PI6C22405 |
Recommended Products
-
PI6C21200AEX

IC CLOCK DVR 1:12 PCI-EX 56TSSOPDiodes Incorporated -
PI6C22405LEX

IC ZERO DELAY CLK BUFF 8TSSOPDiodes Incorporated -
PI6C21200VE

IC CLOCK DVR 1:12 PCI-EX 56-SSOPDiodes Incorporated -
PI6C22405WE

IC ZERO DELAY CLK BUFF 1:5 8SOICDiodes Incorporated -
PI6C22405LIE

IC ZERO DELAY CLK BUFF 8TSSOPDiodes Incorporated -
PI6C22405-1HLIE

IC ZERO DELAY CLK BUFF 8TSSOPDiodes Incorporated -
PI6C22405WEX

IC ZERO DELAY CLK BUFF 1:5 8SOICDiodes Incorporated -
PI6C22409-1HLEX

IC ZERO DELAY CLK BUFF 16TSSOPDiodes Incorporated -
PI6C22409-1HLIE

IC ZERO DELAY CLK BUFF 16TSSOPDiodes Incorporated -
PI6C22405-1HLIEX

IC ZERO DELAY CLK BUFF 8TSSOPDiodes Incorporated -
PI6C22405-1HWIEX

IC ZERO DELAY CLK BUFF 1:5 8SOICDiodes Incorporated -
PI6C22405-1HWEX

IC ZERO DELAY CLK BUFF 1:5 8SOICDiodes Incorporated -
PI6C22405WIE

IC ZERO DELAY CLK BUFF 1:5 8SOICDiodes Incorporated -
PI6C22409-1HLIEX

IC ZERO DELAY CLK BUFF 8TSSOPDiodes Incorporated -
PI6C22405-1HWE

IC ZERO DELAY CLK BUFF 1:5 8SOICDiodes Incorporated -
PI6C22405LIEX

IC ZERO DELAY CLK BUFF 8TSSOPDiodes Incorporated -
PI6C22405-1HLEX

IC ZERO DELAY CLK BUFF 8TSSOPDiodes Incorporated -
PI6C22405WIEX

IC ZERO DELAY CLK BUFF 1:5 8SOICDiodes Incorporated -
PI6C22405-1HWIE

IC ZERO DELAY CLK BUFF 1:5 8SOICDiodes Incorporated -
PI6C22405-1HLE

IC ZERO DELAY CLK BUFF 8TSSOPDiodes Incorporated
