PI6C22409LEX
| Manufacturer Part Number | PI6C22409LEX |
|---|---|
| Manufacturer | Diodes Incorporated |
| Detailed Description | IC ZERO DELAY CLK BUFF 16TSSOP |
| Package | 16-TSSOP |
| In Stock | 5932 pcs |
| Data sheet | Cylindrical Battery HoldersCylindrical Battery HoldersCylindrical Battery Holders |
Reference Price (In US Dollars)
Delivery Time
Components-House.com is a Reliable Stocking Distributor of Electronic Parts. We specialize in all Diodes Incorporated series electronic components. We have 5932 pieces of Diodes Incorporated PI6C22409LEX in stock available now. Request a quote from electronics components distributor at Components-House.com, our sales team will contact you within 24 hours.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
Specifications
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Voltage - Supply | 2.375V ~ 3.6V |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP |
| Series | - |
| Ratio - Input:Output | 1:9 |
| Package / Case | 16-TSSOP (0.173', 4.40mm Width) |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| PLL | Yes with Bypass |
| Output | TTL |
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Number of Circuits | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Input | TTL |
| Frequency - Max | 220MHz |
| Divider/Multiplier | No/No |
| Differential - Input:Output | No/No |
| Base Product Number | PI6C22409 |
Recommended Products
-
PI6C22409-1HWEX

IC ZERO DELY CLK BUFF 1:9 8SOICDiodes Incorporated -
PI6C22409P-1HLEX

9 OUTPUT ZDBDiodes Incorporated -
PI6C22405WIE

IC ZERO DELAY CLK BUFF 1:5 8SOICDiodes Incorporated -
PI6C22409-1HWIE

IC ZERO DELY CLK BUFF 1:9 16SOICDiodes Incorporated -
PI6C2401WE

IC PLL CLOCK DRIVER 8SOICDiodes Incorporated -
PI6C22409P-1HLE

9 OUTPUT ZDBDiodes Incorporated -
PI6C22409WE

IC ZERO DELY CLK BUFF 1:9 16SOICDiodes Incorporated -
PI6C22409WIE

IC ZERO DELY CLK BUFF 1:9 16SOICDiodes Incorporated -
PI6C22409-1HWE

IC ZERO DELY CLK BUFF 1:9 16SOICDiodes Incorporated -
PI6C22409-1HLIE

IC ZERO DELAY CLK BUFF 16TSSOPDiodes Incorporated -
PI6C22409LE

IC ZERO DELAY CLK BUFF 16TSSOPDiodes Incorporated -
PI6C22409-1HLEX

IC ZERO DELAY CLK BUFF 16TSSOPDiodes Incorporated -
PI6C22409-1HWIEX

IC ZERO DELY CLK BUFF 1:9 8SOICDiodes Incorporated -
PI6C22409LIEX

IC ZERO DELAY CLK BUFF 16TSSOPDiodes Incorporated -
PI6C22409WEX

IC ZERO DELY CLK BUFF 1:9 16SOICDiodes Incorporated -
PI6C22409LIE

IC ZERO DELAY CLK BUFF 16TSSOPDiodes Incorporated -
PI6C22409-1HLIEX

IC ZERO DELAY CLK BUFF 8TSSOPDiodes Incorporated -
PI6C22405WIEX

IC ZERO DELAY CLK BUFF 1:5 8SOICDiodes Incorporated -
PI6C2402WE

IC PLL CLOCK DRIVER 8SOICDiodes Incorporated -
PI6C22409WIEX

IC ZERO DELY CLK BUFF 1:9 16SOICDiodes Incorporated
