CDCUN1208LPRHBT
| Manufacturer Part Number | CDCUN1208LPRHBT |
|---|---|
| Manufacturer | N/A |
| Detailed Description | IC CLK BUFFER 2:8 400MHZ 32VQFN |
| Package | 32-VQFN (5x5) |
| In Stock | 10275 pcs |
| Data sheet | CDCUN1208LP Datasheet Update 7/Aug/2013CDCUN1208LP 13/Sep/2019Cylindrical Battery Holders |
Reference Price (In US Dollars)
| 1 | 10 | 25 | 100 |
|---|---|---|---|
| $4.372 | $4.018 | $3.851 | $3.393 |
Delivery Time
Components-House.com is a Reliable Stocking Distributor of Electronic Parts. We specialize in all N/A series electronic components. We have 10275 pieces of N/A CDCUN1208LPRHBT in stock available now. Request a quote from electronics components distributor at Components-House.com, our sales team will contact you within 24 hours.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
Specifications
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Voltage - Supply | 1.7V ~ 3.63V |
| Type | Fanout Buffer (Distribution), Divider, Multiplexer |
| Supplier Device Package | 32-VQFN (5x5) |
| Series | - |
| Ratio - Input:Output | 2:8 |
| Package / Case | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Output | HCSL, LVCMOS, LVDS |
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Input | HCSL, LVCMOS, LVDS |
| Frequency - Max | 400 MHz |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Base Product Number | CDCUN1208 |
Recommended Products
-
CDCU877RTBT

IC PLL CLOCK DRIVER 1.8V 40-QFNN/A -
CDCV850DGG

IC PLL CLOCK DRIVER 48TSSOPN/A -
CDCUN1208LPEVM

EVAL MODULE FOR CDCUN1208LPN/A -
CDCUA877ZQLR

IC PLL CLOCK DRIVER 1.8V 52-BGAN/A -
CDCU877ZQLR

IC PLL CLOCK DRIVER 1.8V 52-BGAN/A -
CDCV850IDGG

IC PLL CLOCK DRIVER 48TSSOPN/A -
CDCUA877NMKT

IC PLL CLOCK DRIVER 1.8V 52-BGAN/A -
CDCV850DGGRG4

IC PLL CLOCK DRIVER 48TSSOPN/A -
CDCU877ZQLT

IC PLL CLOCK DRIVER 1.8V 52-BGAN/A -
CDCUA877NMKR

1.8V PHASE-LOCK LOOP CLOCK DRIVEN/A -
CDCV304PWG4

IC CLK BUFFER 1:4 200MHZ 8TSSOPN/A -
CDCV304PWRG4

IC CLK BUFFER 1:4 200MHZ 8TSSOPN/A -
CDCV304PW

IC CLK BUFFER 1:4 200MHZ 8TSSOPN/A -
CDCV850DGGR

IC PLL CLOCK DRIVER 48TSSOPN/A -
CDCUN1208LPRHBR

IC CLK BUFFER 2:8 400MHZ 32VQFNN/A -
CDCV850DGGG4

IC PLL CLOCK DRIVER 48TSSOPN/A -
CDCV304PWR

IC CLK BUFFER 1:4 200MHZ 8TSSOPN/A -
CDCV304TPWREP

IC CLK BUFFER 1:4 200MHZ 8TSSOPN/A -
CDCU877RTBR

IC PLL CLOCK DRIVER 1.8V 40-QFNN/A -
CDCUA877ZQLT

IC PLL CLOCK DRIVER 1.8V 52-BGAN/A